PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjaci kolekcionari koji postuju Feng Shui i drevnu kinesku mistiku. Ovde cete nauciti kako da postanete dugovecni i uspesni.

Delite | 

Holy Cow by sonjecka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak

Muški
Number of posts : 987
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Holy Cow by sonjecka   5/9/2010, 01:11

sonjecka ::
@MasteraHaosis - Spava,spava, dotuklo me jucer premjestanje ormara po sobi. Evo kolekcije zivina http://legoland.forumandco.com/lego-kolekcije-clanova-f1/kolekcije-zivotinja-t866.htm
Ej vrlo sam impresioniran, posalo sam tamo još jedan poduži komentar!

e dobre su vam ove horror maske,samo ste trebali malo bolje osvjetljenje napravit da bude atmosfericnije. Na ovim fotkama je previse svjetla pa su maske previse upadljive i vidi se da su maske blink
Pa pazi, ovaj odgovor zahteva malo duži post i veliko objašnjenje i veliko odskakanje d ove teme.
Gledaj, ovo su plastične maske sa dva sloja, koje pustaju krv. Znači imaš jednu veliku savitljivu cev koja je povezana sa maskom, srce kao pumpu, i ti ga stisneš, velikom brzinom psne krv niz masku i sliva se u pumpu, i tako beskonačno. Znači maske moraj uda budu takve. Dve samo su obične, ne pustaju krv. E, zato i ne izgledaju tolko strašno, što ti kažeš vidi se da su maske, jer za takvu namenu ne može da izgleda kao one profesiionalne gumene ili od lateksa da se us'ereš sraha kad ti neko izađe pred oči. Ali namerno sam takve uzeo jer više volim onako smirenije face sa kapuljačama nego one mnogo brutalne. I ovako imaju jednu dozu straha kad se iznenada pojaviš pred nekim.
Nego, trebala si da vidiš još dva moja albuma, pogotovo zadnji sa jednom devojkom, ali sam morao da joj zamaglim lice zato što su slike malo bezobrazne.

Špika mi je decko,clan je ovog fotuma,samo od mene ne stigne na komp.bwahaha! Inace,slaze 5 puta bolje od mene,upravo ima slozen jedan super moc,fotkao ga je,jos uredjuje fotke jer ih ima preko 70 komada. Pa kad dovrsi poslic,postati ce tu blink
Odlično. Dobro je da ste oboje sličnih shvatanja pa možete da funkcionišete. Nemate problema sa legom, jer devojke obično ne podnose to.

svi setovi su moji,kupljeno kroz proslu godinu,sad vec imam jos oko 30-ak novih kutija za dodat. Sve fotke su moje,pa sam ja na slikama i tocno kraj naslova kreacije pise tko ju je radio.
Pa ti si neki Lego fanatik! Koliko ti setova imaš, lele Bože!
Ali dobra ti je ona lsika na kojoj si ti, vidim zadovoljno lice, i diplomu neku hahahaha
Pa kako neće biti zadvoljno lice pored diplome.

Sacrifice sam zeljela da mi bude djecje, jer je po meni tako jos morbidnije.
hahaha znači zato je tako dečije. Nema kostura, krvi, kazana za pečenje i stalih stvari hahahaha.
Nazad na vrh Ići dole
sonjecka
Lego zavisnik
Lego zavisnik

Ženski
Number of posts : 680
naj jelo : žablji kraci
naj porok : kolekcionarstvo
naj slatkiš : krempita
Registration date : 15.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Holy Cow by sonjecka   5/9/2010, 05:46

aha,znam vidjela sam takve maske po china doucanima,i nisu bile skupe,a izgledale su kul,samo sto se bas ne lozim na to.

ma super je sto decko i ja imamo iste hobije pa nema sakrvianja onog na sto se trosila lova pirate laugh 2 pirate laugh 2
Nazad na vrh Ići dole
http://igracke.ucoz.com
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak

Muški
Number of posts : 987
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Holy Cow by sonjecka   5/9/2010, 08:03

aha,znam vidjela sam takve maske po china doucanima,i nisu bile skupe,a izgledale su kul,samo sto se bas ne lozim na to.
E kamo sreće da sam ja našao u kineskim prodavnicama takve maske da sam kupio. Ja sam to odavno kupio i to veoma skupo! I to što je kod nas jefitnije nego u inostranstvu.
Na primer takve maske su preko petnest dolara, i to ako naletiš na tolko. A kod nas je bilo od 450 pa do 800 dinara, znači manje od deset evra.

ma super je sto decko i ja imamo iste hobije pa nema sakrvianja onog na sto se trosila lova pirate laugh 2 pirate laugh 2
To je extra! Čak i pomažete jedno drugom oko sastavljanja setova.
Nazad na vrh Ići dole
MakeTeaNotLove
Lego početnik
Lego početnik

Muški
Number of posts : 55
naj jelo : Deca do 5 godina
naj porok : Spavanje do podne
naj slatkiš : Pancake mix!
Registration date : 22.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Holy Cow by sonjecka   5/9/2010, 09:32

super je sto decko i ja imamo iste hobije pa nema sakrvianja onog na sto se trosila lova

Upravo razlog iz kog sam probao (a i manje-više uspeo) da navučem svoju devojku na Lego :) dok nije počela da se igra, oštro me je kritikovala što uopšte razmišljam da dam tolike pare na 'nešto što sam prerastao'
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Holy Cow by sonjecka   

Nazad na vrh Ići dole

Holy Cow by sonjecka
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LEGO :: Sopstvene LEGO kreacije-
Skoči na:  
Free forum | © phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog