PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjaci kolekcionari koji postuju Feng Shui i drevnu kinesku mistiku. Ovde cete nauciti kako da postanete dugovecni i uspesni.

Delite | 

Dobar dan, gospodo.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MakeTeaNotLove
Lego početnik
Lego početnik

Muški
Number of posts : 55
naj jelo : Deca do 5 godina
naj porok : Spavanje do podne
naj slatkiš : Pancake mix!
Registration date : 22.08.2010

PočaljiNaslov: Dobar dan, gospodo.   22/8/2010, 02:46

Zdravo svima!
Zovem se Dimitrije, imam 22 godine, živim i studiram u Bg-u. Kao mali sam obožavao Lego kocke, moji nisu imali baš puno para pa su mi svake godine nabavljali po 1-2 mala seta-ali mi je i to bilo dovoljno da se super zabavim i svakog dana napravim nesto novo. Vremenom mi je prestalo biti interesantno da se igram jer su dosle neke nove stvari u životu-dobio sam kompjuter, počeo sam da se bavim muzikom itd. Pre par dana sam video neke nove Technic setove u jednoj radnji u Knez Mihajlovoj i stari zar se opet probudio :) otvorio sam opet staru kutiju sa delovima iz svih setova i setio se svih sati koje sam proveo zabavljajuci se kao klinac. Verovatno cu sad poceti sa skupljanjem novih setova, ne nesto preterano ali cu otici u kupovinu makar jednom u dva meseca :)
Drago mi je da sam postao deo ovog foruma, vec sam nasao neke korisne informacije na sajtu.
Pozdrav svima!

Poslednji izmenio MakeTeaNotLove dana 29/8/2010, 04:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

Dobar dan, gospodo.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobar razvod ili loš brak?
» Preporuci nam dobar film
» Dobar neki lopov
» Dobro jutro, dobar dan, umesto pp, ajd zdravo i tako to
» Suvise si dobar za mene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Predstavljanja-
Skoči na:  
Free forum | © phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte besplatan blog