PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjaci kolekcionari koji postuju Feng Shui i drevnu kinesku mistiku. Ovde cete nauciti kako da postanete dugovecni i uspesni.

Delite | 

Eldundarin

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Eldundarin
Lego početnik
Lego početnik

Muški
Number of posts : 10
naj jelo : lazanje
naj porok : ne verujem da poroci postoje
naj slatkiš : ma sve tebra
Registration date : 04.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 08:22

e aj da reknem rec dve o sebi.ja sam Eldundarin (crveni).tako se zvao prvi lik kog sam vodio na nekom prastarom Dungeons and Dragons sesnu.zivim i neradim u beogradu.satro sam gimnazijalac al od toga slaba rabota.volim da citam stripove(imam pozamasnu kolekciju),slusam muziku(rock,punk,metal al naravno ispred svih 1oo mesta se nalazi fenomenalni Iron Maiden(pozeljno je ne vredjati ovaj bend u mom prisustvu)),gledam filmove(najvise naucnu i epsku fantastiju),pisem price(detektivske,SF i EF),sviram klavir i nesto malo gitaru.volim da jedem i to mnogo.poznat sam kao seceroholicar i slatkozder.sad zeljno iscekujem svetog patrika pa da idem da slavim punoletstvo naseg najboljeg irish rock benda Orthodox Celts (trebo sam da idem i na Irish Stew al nema se pare.Ne moze i jare i pare).zivim u uverenju da je zivot ne pravedan i da ce nas sve unistiti al da mi treba da se potrudimo da mu se samo smejemo u lice i da se pravimo da uzivamo ma koliko nam zaguljno bilo.lego kockicama sam se zezo kad sma bio manji(sad sam magarac od 18 godina)jer sad nemam ni nesto Bog zna sta vremena.al povremeno prospem iz kanti(ko se seca onih lepih kanti sa lego kockicama koje su ranije bile zna o cemu pricam.nisam mislio na kante za vodu)i sednem i onda pravim nesto.ponosni sma vlasnik cele Time Crusers serije (bez Time Twistera odatle imam samo onaj avio sa Generalom)jednog dela Aquanauta nesto malo Exploriensa tu i tamo Indig Islanda i malo Robin Huda.A da imam i Lorda Sis-Misa a i Ricarda.Sa sve konjicem i zmajem.A imam i vesticu.zao mi je sto lego vise nije toliko zastupljen u nasoj zemlji i sto na prste mozemo da izbrojimo prodavnice u kojima ova poslastica za vijuge moze da se kupi.

toliko od mene...nadam se da sam se lepo predstavio...pirate laugh 2

vas drugare Eldundarin...blink
Nazad na vrh Ići dole
Sammael
sKOCKAni
sKOCKAni

Muški
Number of posts : 711
naj jelo : Jagnjetina
naj porok : Kolekcionarstvo
naj slatkiš : Cheesecake
Registration date : 17.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 09:21

Dobrodošao na forum! Kao što si već verovatno video, forum trenutno nije previše aktivan, ali se nadam da će se ponovo aktivirati kada konačno do nas stignu novi Lego setovi i kad krenemo da razmenjujemo utiske.

BTW, da li još uvek igraš D&D ili si batalio?
Nazad na vrh Ići dole
przulj
kum kluba
kum kluba

Muški
Number of posts : 325
naj jelo : zeljanica
naj porok : lego kockice :)
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 19.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 09:23

Dobro došao Eldundarine!
Uživaj na forumu i kad stigneš uslikaj nešto od tvoje lego kolekcije pa okači da se divimo wacky
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com/store.asp?p=przulj
dugmence
Lego manijak
Lego manijak

Muški
Number of posts : 2388
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 07.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 09:51

Dobro nam došao Eldundarin-e!uživaj na forumu, i ako imaš nekih problema, slobodno mi se obrati...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni

Muški
Number of posts : 2011
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 09:56

dobrodosao i od mene
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
Eldundarin
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:04

@ samael

pa znas kako...nije da sma batalio..i dalje sma u tim vodama al slabije..sad sam vise u MtG fazonu,Munchkin,Warhammer i tako to..nesto sto mozes da sakupljas i da ti bude hobi..otkako su pocele da dolaze ove nove edicije u D&D-u malo mnogo smaraju..pa onda igramo po starim pravilima..ako si iz BG-a svrati u Pop Lukinu 6 (valjda je 6..kad krenes od brankovog sa leve je strane)ima jedna radnja zove se sigil..nema sta nema u njoj...ima cak i strip origins of the PC OOTS-a...pirate laugh 2 to mi je sledeci plen...pirate laugh 2
sto se samog lega tice realno su mi bolji oni stariji setovi de si moro da sklapas sve deo po deo dok danas koliko sma primetio(a nisam u poslednje vreme mnogo kupovo,kupim ona mala pakovanja od 400-800 din)da ubace samo jedan veliki deo i tanana-na...vise plastike nego razmisljanja...

@ przulj

e pobratime( ne ljutis se sto sam te pobratimio?inace imam obicaj da se lako pobratimim tako da izvinite ako nekome smeta) davno sam aj to sve rasklopio i sve se to pomesalo..a ko ce sad pod stare dane opet to da sklapa..pravim aj neke moje kreacije a ne znam da li to ovde ima de da se stavlja..jos uvek ucim...pirate laugh 2

@ dugmence (nije valjda po dugmencetu iz crtaca dugmence i ridja...? pirate laugh 2)

hvala na dobrodoslici..za sad nema problema...sve lepo...pirate laugh 2 samo sto bi mogli da ubacite neke teme za lego igrice a i za onaj novi lego film Clutch Power..ili da to ja uradim...?

@ srdjan.djileZR

hvala drugar
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:10

slobodno otvaraj teme koje želiš, a vidiš da ih nema...ako slučajno staviš gde ne pripada, biće premešteno na odgovarajući podforum...

imaš deo foruma za sopstvene kreacije... http://legoland.forumandco.com/sopstvene-lego-kreacije-f23/

nik je po bijelom dugmetu, pošto sam bio baš baš ljubitelj, sada samo umereni, al me nadimak prati...
Nazad na vrh Ići dole
Eldundarin
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:19

aha...kontam...ovo za teme...a i ovo za nik...ok neaj frksa drugar...a to sto je forum malo umrtvljen to nije ni cudo..posto vecina foruma danas umire u srbiji zbog fb-a i myspacea a sad je poco i twitter...nego jel nas(mogu da govorim u mnozini?sad sam jedan od vas?right?) ima na fb-u...
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:31

planiramo otvaranje grupe na fb, čim zvanično osnujemo klub, što bi trebalo da bude uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
Eldundarin
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:33

kjlub...? pirate laugh 2
de mogu da vidim malo vise informacija o tome...? pirate laugh 2
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:34

Nazad na vrh Ići dole
Sammael
sKOCKAni
sKOCKAni

Muški
Number of posts : 711
naj jelo : Jagnjetina
naj porok : Kolekcionarstvo
naj slatkiš : Cheesecake
Registration date : 17.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:40

Eldundarin ::
@ samael

pa znas kako...nije da sma batalio..i dalje sma u tim vodama al slabije..sad sam vise u MtG fazonu,Munchkin,Warhammer i tako to..nesto sto mozes da sakupljas i da ti bude hobi..otkako su pocele da dolaze ove nove edicije u D&D-u malo mnogo smaraju..pa onda igramo po starim pravilima..ako si iz BG-a svrati u Pop Lukinu 6 (valjda je 6..kad krenes od brankovog sa leve je strane)ima jedna radnja zove se sigil..nema sta nema u njoj...ima cak i strip origins of the PC OOTS-a...pirate laugh 2 to mi je sledeci plen...pirate laugh 2
Ja sam prilicno aktivan kao DM, vodim vec nekih 12 godina, u Sigil svracam periodicno (skoro je odrzan D&D turnir u organizaciji Sigila, ja sam bio jedan od 4 DM-a koji su vodili). Nisam ljubitelj 4. edicije, preferiram 3.5, ali i ona ima svojih nedostataka tako da vec godinu i po dana radim na svojoj verziji pravila, vodim dve playtest kampanje po tim pravilima i fino ide (samo sporo).

Origin of the PCs i Start of Darkness su odlicni, imam oba. Start of Darkness je onako, bas (ali bas) mracan...
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni

Muški
Number of posts : 2011
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:52

sammael-e ovo sto si dosada na forumu spominjao na ovu temu mi je jako interesantno iako nisam bas previse upucen pa ces mi malo objasniti na skupstini
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
Eldundarin
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   4/3/2010, 10:55

ono sto su organizovali na terazijama...?pa bio sam tamo covece...xD ako mislimo na istu stvar...pirate laugh 2
ja sma bio dm i vodio sma seting od po godinu dana..dakle avanture ipo..jos uvek cuvam mape i papire character sheetove...d'n'd je nesto sto me je nekad toliko pokretalo i davalo mi elan...a onda sam vido da igram sa gramzivim idiotima i da sam ja jedini koj brine za pricu i onda sam batalio...glupi manckin igraci...:/

inace OOTS mi je jedan od simpaticnijih stripova na tu temu..sad pratim i onaj looking for group ne znam da li si citao...inace(aj kad smo krenuli u te vode) od frpg-ova za PC su mi omiljeni Arcanum(omiljen),Fallout(koji su upropastili trojkom),Planescape torment itd...kad vidis op cemu pisem jasno ti je sta ide dalje...pirate laugh 2

@ dugmence

pa lepo Boga mi za taj klub..zaista bi extra bilo da to zazivi i da se lego kockicama vrati znacaj kakav su pre imale...pa mi smo za vreme najgorih sankcija nabavljali komplete u isto vreme kao i ostale zemlje evrope a sad na prste da na brojis sta imamo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Eldundarin   

Nazad na vrh Ići dole

Eldundarin
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Predstavljanja-
Skoči na:  
Forumotion.com | © phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog