PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjaci kolekcionari koji postuju Feng Shui i drevnu kinesku mistiku. Ovde cete nauciti kako da postanete dugovecni i uspesni.

Share | 

Izgubljeni svet

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
astefan
Lego početnik
Lego početnik

Muški
Number of posts : 65
naj jelo : spagete
naj porok : lego
naj slatkiš : torta
Registration date : 17.01.2010

PočaljiNaslov: Izgubljeni svet   17/1/2010, 03:23

Ovu kreaciju sam dugo pravio.
Osnovna misao:
Ljudi su potrpeli avionsku nesrecu i sad se nalaze na ostrvu, odakle nema puta nazad. Na ostrvu su smesani klimatski pojasevi, zato ovde prisutstvuju razlicite vrse zivotinja i dr.

Nazad na vrh Ići dole
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik

Muški
Number of posts : 653
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   17/1/2010, 03:23

ovo je super! svaka cast... napokon neka lepa diorama :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
astefan
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   17/1/2010, 03:50

Lovi plus za lepe reci.
Hvala. Trudio sam se dosta. Imam jos MOC-ova, ali mislim da oni nisu dostojni da ih stavljam na ovaj forum.)))
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak

Muški
Number of posts : 987
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   17/1/2010, 04:28

Brate OVO JE **** ODLIČNO! najviše volim kad vidim da se neko trudio oko zelenila i životinja kao što ja stalno radim svo vreme! Ako protalaškaš po forumu primetićeš da ja gradim džunglu gde će da se bore pirati i vojnici, i oni lokalni divljaci. I sakupljam životinjke i zelenilo. bogdan i lepši su doprineli dosta u tome.
To si lepo smislio! Da bi ja ovako nešto dapravio trebali bi mi oni zeleni gradivni elementi. O tome ću morati da vodim računa.
E sad, ti ovde imaš jednu stvar koja se ne uklapa. Palme i jelke, to su dve različite klimatske zone. Tamo gde su palme preovladava tropska vegetacija, znači baš onako kako si ti napravio na onoj plaži. One tropske travke, načičkano žbunje, odlično! i daj deo mi se baš dopada ako gledam posebno.
A ako gledam posebno onaj deo gde su jelke, e i to je extra urađeno, uređeno i osmišljeno. Cveće, jelke, šumsko zelenilo, sve na svome mestu. A najviše mi se sviša izbor životinja naspravm klimatskoj zoni. To si extra uradeo. Na svakoj jelki po jedna sova, dole slepi miš, vuk, i pauk. Baš je kod tebe prava šumska atmosfera! Ma odlično! Vidi se da imaš manjka sa tropskim životinjama, pa si samo zmiju postavio. E to mi se sviđa jer si koristio logiku, znači ako si imao samo zmiju, samo si nju postavio, nisi trpao samo nešto kolko da se natrpa jer bi neki stavljali ravnomerno na primer 3 životinja na plaži, 3 u šumi Nego nebi ni pogrešili ništa pošto u tropskim klimatskim krajevima žive mnogo više najviše vrsta životinja nego bilo gde drugde. Ali to u ostrvima, ne na plaži.
Sve u svemu super je!
Moj ti je savet da nabaviš papagaja ako možeš da ga postaviš ovamo na palmu. I crvenu zmiju, dobija se u mini setu sa piratom, nije je teško nabaviti. A crna zmija može slobodno da ide u šumu, znaš da po šumama imaš zmije samo tako. Ali crna, jer su crvene i zelene tropske.
Nazad na vrh Ići dole
astefan
Lego početnik
Lego početnik

Muški

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   17/1/2010, 04:46

Hvala na kritici i dobrim recima. Uvek postujem takve ljude koji mi pomognu. Papagaje imam, ali kad sam pravio ovaj MOC, papagaje nisam imao. Postaracu se da napravim nesto slicno uskoro. Verovatno cu danas poceti.
P.S. Drzi plus za kritiku.)))
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak

Muški
Number of posts : 987
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   17/1/2010, 06:08

astefan ::
Hvala na kritici i dobrim recima.
Nema na čemu, ja se trudim dobre stvari da pišem i da nikog ne uvredim.
mada to i nije bila neka kritika, više sugestija, ne treba nekoga mnogo kritikovati kad je ovakav trud u pitanju, jer ako ja ne mogu tako nešto da napravim, onda ne trebam ni drugog da kritikujem. A sigurno to nebi mogao da napravim kao što si ti. trebalo bi mi baš dosta vremena. Samo sam sugerisao da palme i jelke nebi trebale da idu zajedno, ali ipak to je Lego, nemamo ovde baš neki ekstra izbor zelenila. Znači uglavnom se iste stvari koriste, s tim što se po jedna/dve stvari izbacuju: kad praviš šumu, izbacuješ palmu i ono tropsko bilje što si ti stavio; kad praviš džunglu izbacuješ jelku i verovatno onu krošnju.
Sve ostalo je isto maltene.
I za papagaja i crvenu zmiju je bila sugestija, ali pošto ti to već imaš nema problema onda, bolje po tebe hehe.
Uvek postujem takve ljude koji mi pomognu.
Hvala brate, hvala, ali ja ti nisam pomogao nešto posebno, samo sa nekim idejama to je sve.

Papagaje imam, ali kad sam pravio ovaj MOC, papagaje nisam imao. Postaracu se da napravim nesto slicno uskoro. Verovatno cu danas poceti.
P.S. Drzi plus za kritiku.)))
Odlično, kao što rekoh, bolje za tebe.
Aj sad mora palim, vidimo se za par sati.
Nazad na vrh Ići dole
Dan
Lego početnik
Lego početnik

Muški
Number of posts : 12
naj jelo : lego pomfrit
naj porok : kupovina lega
naj slatkiš : lego sladoled
Registration date : 08.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   5/4/2010, 02:23

Odlican rad. Bas je super. Najjaci je.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Izgubljeni svet   

Nazad na vrh Ići dole

Izgubljeni svet
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Svet u očima deteta
» Zoo svet
» Svet se vrti oko...novca ili seksa?
» Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris
» Ceo svet "lajkuje" Gangnam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LEGO :: Sopstvene LEGO kreacije-
Skoči na:  
Free forum | © phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog