PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjaci kolekcionari koji postuju Feng Shui i drevnu kinesku mistiku. Ovde cete nauciti kako da postanete dugovecni i uspesni.

Delite | 

U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel

Muški
Number of posts : 2657
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

PočaljiNaslov: U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA   19/10/2009, 05:09

OD DANAS JE UVEDENO NOVO PRAVILO.

SVAKI POST KOJI JE PROBLEMATICAN MOZE I MORA BITI UKLONJEN OD STRANE UREDNIKA. NE POSTOJI MOGUCNOST BRISANJA I MODIFIKOVANJA POSTOVA. DAKLE UREDNIK CE SAMO PROBLEMATICAN POST PREBACITI U SPECIJALNU SEKCIJU KOJA JE VIDLJIVA SAMO ADMINIMA.

TO MESTO JE NAPRAVLJENO KAKO BI SVI BILI ZASTICENI. CLANOVI SE TAKO MOGU U SLUCAJU NEOPRAVDANOG BRISANJA POSTA NADATI POVRACAJU POSTA NA FORUM, A UREDNIK UVEK IMA DOKAZ ZASTO JE NEKI POST UKLONIO. PA SE NIKO NE MOZE OPTUZIVATI.

UKOLIKO JE NEKOM POSTU POTREBNA SAMO KOREKCIJA, UREDNIK I CLAN CE SE DOGOVORITI OKO KOREKCIJE I POST CE BITI VRACEN NA FORUM U ODGOVARAJUCU TEMU.

ZA SVA PITANJA RASPOLOZEM :p

Lego freak
Lego freak

Muški
Number of posts : 987
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

PočaljiNaslov: Re: U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA   19/10/2009, 10:50

Živeo Darth.Vader! Hvala Bogu, jedan čovek svtoren za ovaj posao! Znači radi svoj posao za desetku, bez njega nebiste mogli da funkcionišete! Inače što se tiče ove ideje, jednostavno je odlično! Baš odlično tako i treba! E, sad, da se ne pravim pametan, ali iz mog iskustva na profesionalnim Vbulletin i IPB sajtovima koji se dosta plaćaju, gde sam i sam bio administrator i moderator UVEK smo imali forum za moderatore zbog takvih i sličnih stvari i još jedan samo za administratore o najvažnijim pitanjima. Ali okej mi smo imali dosta osoblja, pošto ovde nema mnogo osoblja, jedan je dovoljan.. Znači ideja je super! Ima da spreči nepotrebne svađe koje štete ugledu sajta! Odlično!
Nazad na vrh Ići dole
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel

Muški
Number of posts : 2657
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

PočaljiNaslov: Re: U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA   20/10/2009, 03:57

MasterHaosis ::
Živeo Darth.Vader! Hvala Bogu, jedan čovek svtoren za ovaj posao! Znači radi svoj posao za desetku, bez njega nebiste mogli da funkcionišete! Inače što se tiče ove ideje, jednostavno je odlično! Baš odlično tako i treba! E, sad, da se ne pravim pametan, ali iz mog iskustva na profesionalnim Vbulletin i IPB sajtovima koji se dosta plaćaju, gde sam i sam bio administrator i moderator UVEK smo imali forum za moderatore zbog takvih i sličnih stvari i još jedan samo za administratore o najvažnijim pitanjima. Ali okej mi smo imali dosta osoblja, pošto ovde nema mnogo osoblja, jedan je dovoljan.. Znači ideja je super! Ima da spreči nepotrebne svađe koje štete ugledu sajta! Odlično!

Drago mi je da ti se svidja ideja. Samo nemoj da bacas senku na urednike foruma jer se svi trudimo da sve bude kako treba.

Prijatno Legoisanje svima :)

wookiee
wookiee

Muški
Number of posts : 2165
naj jelo : praseco
naj porok : trosenje novca na gluposti
naj slatkiš : cokoljada
Registration date : 22.01.2008

PočaljiNaslov: Re: U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA   24/10/2009, 02:38

dart je moj uzor

PočaljiNaslov: Re: U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA   

Nazad na vrh Ići dole

U VEZI BRISANJA I MODERISANJA POSTOVA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbitnije u vezi je...
» Taktike koje primenjujemo u vezi
» Jezicke nedoumice
» Sta je to ravnodušnost i postoji li ona uopste?
» AKTUALNI DNEVNIK MINIJATURE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Obaveštenja & Pitanja-
Skoči na:  
Free forum | © phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog